Notice: Undefined index: HTTP_4768761 in /home/amarchitek/domains/amarchitekci.pl/public_html/wp-includes/l10n.php on line 123
KANIEWSKI I ŁUSZCZYŃSKI ARCHITEKCI - O nas Skip to content

Poznajmy się

Kim jesteśmy?

Pracownia Architektoniczna „Kaniewski i Łuszczyński” to dynamiczny i niezależny zespół projektowy, powstały dzięki wieloletniemu doświadczeniu w tworzeniu architektury i przestrzeni jej towarzyszącej.
Dzięki współpracy z wysoko wykwalifikowaną grupą specjalistów branżowych realizujemy swoje koncepcje od fazy projektowej po nadzór i realizację.

Spółka „Kaniewski i Łuszczyński Architekci” istnieje od 1995 roku. Wpisana została do ewidencji działalności gospodarczej Referatu Handlu i Usług Urzędu Miasta Łodzi – Delegatura Łódź – Polesie pod nr 28652. Główny profil naszej działalności stanowi projektowanie architektoniczne wraz z kompleksowym wykonywaniem dokumentacji budowlanych oraz aranżacja wnętrz różnego rodzaju obiektów począwszy od budynków mieszkalnych poprzez zakłady produkcyjne, na budynkach użyteczności publicznej skończywszy. Współwłaściciele posiadają uprawnienia do projektowania bez ograniczeń w specjalności architektonicznej.

O nas

Odpowiadamy na potrzeby naszych klientów, poświęcamy czas, aby przełożyć Twoje oczekiwania na gotowy projekt.

Historia powstania

  • 1995

    Założenie firmy

Jak możemy Ci pomóc?

Jeśli masz świetny pomysł, skontaktuj się z nami. Niezależnie od tego, czy jest to mały, czy duży projekt, pomożemy w jego realizacji.

©  2023 amarchitekci.pl – Wszelkie prawa zastrzeżone. Strona zrealizowana przez it.Command.